zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
0:4
GKS Krzemieniewo
Sarnowianka Sarnowa
1:4
Korona Wilkowice
Wielkopolanka Szelejewo
0:0
Awdaniec Pakosław
Błękitni Kąkolewo
4:1
Tur Turew
Sokół Chwałkowo
2:3
Grom Czacz
Piast Belęcin
2:1
Pelikan Dębno Polskie
Lew Pogorzela
4:2
Ruch Bojanowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
0:0
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
3:0
Tur Turew
Lew Pogorzela
5:1
Piast Belęcin
Błękitni Kąkolewo
11:1
LUKS Stare Bojanowo
Grom Czacz
3:4
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
4:1
Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice
2:1
Ruch Bojanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
0:4
Wielkopolanka Szelejewo
Pelikan Dębno Polskie
0:3
Lew Pogorzela
Grom Czacz
5:2
Ruch Bojanowo
Sokół Chwałkowo
4:0
Błękitni Kąkolewo
Piast Belęcin
1:3
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
4:0
Tur Turew
Sarnowianka Sarnowa
3:0
GKS Krzemieniewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
4:0
Błękitni Kąkolewo
Pelikan Dębno Polskie
1:3
Tur Turew
Piast Belęcin
0:0
LUKS Stare Bojanowo
Grom Czacz
5:2
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
2:0
Wielkopolanka Szelejewo
Ruch Bojanowo
4:0
Sokół Chwałkowo
Sarnowianka Sarnowa
1:0
Awdaniec Pakosław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
2:2
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
1:3
Sokół Chwałkowo
GKS Krzemieniewo
4:3
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
3:1
Lew Pogorzela
Błękitni Kąkolewo
6:2
Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz
1:0
Piast Belęcin
Tur Turew
4:0
LUKS Stare Bojanowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
2:4
Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie
2:3
Grom Czacz
Lew Pogorzela
3:1
Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa
3:1
Wielkopolanka Szelejewo
Sokół Chwałkowo
2:1
Tur Turew
Ruch Bojanowo
2:5
Błękitni Kąkolewo
Piast Belęcin
1:4
GKS Krzemieniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
2:0
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
2:3
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
0:1
Korona Wilkowice
Błękitni Kąkolewo
4:0
Piast Belęcin
Grom Czacz
4:1
Lew Pogorzela
Tur Turew
2:8
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
6:0
Pelikan Dębno Polskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
3:2
Grom Czacz
Sarnowianka Sarnowa
6:0
LUKS Stare Bojanowo
Pelikan Dębno Polskie
3:0
Błękitni Kąkolewo
Piast Belęcin
2:2
Wielkopolanka Szelejewo
Lew Pogorzela
2:2
GKS Krzemieniewo
Sokół Chwałkowo
1:0
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
1:2
Tur Turew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
1:0
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
7:0
Grom Czacz
LUKS Stare Bojanowo
1:4
Ruch Bojanowo
Błękitni Kąkolewo
2:1
Lew Pogorzela
GKS Krzemieniewo
1:0
Korona Wilkowice
Tur Turew
2:1
Piast Belęcin
Sokół Chwałkowo
1:1
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
1:5
Korona Wilkowice
LUKS Stare Bojanowo
1:5
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
1:2
GKS Krzemieniewo
Błękitni Kąkolewo
4:2
Grom Czacz
Tur Turew
0:0
Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa
3:2
Ruch Bojanowo
Sokół Chwałkowo
2:0
Piast Belęcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Czacz
3:4
Wielkopolanka Szelejewo
GKS Krzemieniewo
1:1
Błękitni Kąkolewo
Korona Wilkowice
6:1
Tur Turew
Lew Pogorzela
8:0
LUKS Stare Bojanowo
Pelikan Dębno Polskie
2:1
Sokół Chwałkowo
Piast Belęcin
1:5
Sarnowianka Sarnowa
Ruch Bojanowo
0:4
Awdaniec Pakosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
0:1
GKS Krzemieniewo
LUKS Stare Bojanowo
1:9
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
1:1
Błękitni Kąkolewo
Tur Turew
3:5
Grom Czacz
Ruch Bojanowo
1:2
Piast Belęcin
Sarnowianka Sarnowa
3:1
Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo
0:3
Lew Pogorzela
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
2:0
Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie
2:1
Ruch Bojanowo
Błękitni Kąkolewo
4:3
Wielkopolanka Szelejewo
Grom Czacz
4:2
LUKS Stare Bojanowo
Piast Belęcin
3:1
Awdaniec Pakosław
GKS Krzemieniewo
4:1
Tur Turew
Lew Pogorzela
1:2
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
6:0
Wielkopolanka Szelejewo
GKS Krzemieniewo
0:3
LUKS Stare Bojanowo
Ruch Bojanowo
1:1
Lew Pogorzela
Pelikan Dębno Polskie
2:3
Piast Belęcin
Korona Wilkowice
1:2
Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz
3:0
Sokół Chwałkowo
Tur Turew
0:2
Błękitni Kąkolewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
2:2
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
0:1
Korona Wilkowice
LUKS Stare Bojanowo
1:6
Błękitni Kąkolewo
Sokół Chwałkowo
3:0
GKS Krzemieniewo
Tur Turew
1:1
Wielkopolanka Szelejewo
Sarnowianka Sarnowa
1:1
Grom Czacz
Piast Belęcin
0:3
Lew Pogorzela
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
0:3
Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice
1:0
Piast Belęcin
Ruch Bojanowo
2:0
Grom Czacz
Wielkopolanka Szelejewo
3:1
LUKS Stare Bojanowo
Lew Pogorzela
1:1
Pelikan Dębno Polskie
Błękitni Kąkolewo
3:1
Sokół Chwałkowo
Tur Turew
0:2
Awdaniec Pakosław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
1:2
Korona Wilkowice
Ruch Bojanowo
3:0
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
1:0
Awdaniec Pakosław
Piast Belęcin
1:5
Grom Czacz
LUKS Stare Bojanowo
4:3
Tur Turew
Sokół Chwałkowo
1:4
Wielkopolanka Szelejewo
Sarnowianka Sarnowa
2:1
Błękitni Kąkolewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kąkolewo
4:3
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
6:1
LUKS Stare Bojanowo
Wielkopolanka Szelejewo
1:3
Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice
0:1
Lew Pogorzela
Grom Czacz
3:1
Pelikan Dębno Polskie
Tur Turew
0:4
Sokół Chwałkowo
GKS Krzemieniewo
0:3
Piast Belęcin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
3:0
GKS Krzemieniewo
Korona Wilkowice
2:1
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
3:0
Wielkopolanka Szelejewo
Lew Pogorzela
5:1
Grom Czacz
Piast Belęcin
3:3
Błękitni Kąkolewo
Sokół Chwałkowo
5:2
LUKS Stare Bojanowo
Sarnowianka Sarnowa
5:0
Tur Turew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
0:3
Lew Pogorzela
Wielkopolanka Szelejewo
2:2
Piast Belęcin
Błękitni Kąkolewo
1:2
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
2:0
Sokół Chwałkowo
LUKS Stare Bojanowo
1:3
Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz
1:3
Korona Wilkowice
Tur Turew
2:1
Ruch Bojanowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
2:1
Wielkopolanka Szelejewo
Korona Wilkowice
3:0
GKS Krzemieniewo
Ruch Bojanowo
7:1
LUKS Stare Bojanowo
Grom Czacz
3:0
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
9:0
Błękitni Kąkolewo
Sarnowianka Sarnowa
4:2
Sokół Chwałkowo
Piast Belęcin
3:1
Tur Turew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
2:6
Piast Belęcin
GKS Krzemieniewo
0:3
Grom Czacz
Wielkopolanka Szelejewo
2:0
Lew Pogorzela
Błękitni Kąkolewo
1:5
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
2:1
Sarnowianka Sarnowa
Sokół Chwałkowo
3:1
Ruch Bojanowo
Tur Turew
1:6
Pelikan Dębno Polskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
3:0
Sarnowianka Sarnowa
Lew Pogorzela
6:3
Tur Turew
Pelikan Dębno Polskie
9:2
LUKS Stare Bojanowo
Korona Wilkowice
5:0
Wielkopolanka Szelejewo
Grom Czacz
4:1
Błękitni Kąkolewo
Piast Belęcin
1:3
Sokół Chwałkowo
GKS Krzemieniewo
0:3
Awdaniec Pakosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij