ZWYCIĘSTWO NAD BŁĘKITNYMI !!!!

Pierwszy mecz po reaktywacji klubu i pierwsze zwycięstwo. Piast pokonał w meczu sparingowym na boisku w Kąkolewie miejscową drużynę Błękitnych 4-2. Mecz był dość wyrównany, jednak większą skutecznością wykazali się Nasi zawodnicy. Szczególnie błysnął strzelec trzech bramek Denis Bolewicz. Jedną bramkę dołożył także Kamil Kruger, posyłając piłkę do siatki z rzutu karnego. Warto dodać, że rzut karny wykonywali również gospodarze ale dzielnie spisał się bramkarz Piasta, który znakomicie wybronił strzał z jedenastu metrów. Pomimo, iż był to tylko mecz towarzyski, to wynik jak i sama gra może napawać sporym optymizmem. Oby tak dalej!