Mało brakowało

Wyjazdowy mecz z "Sokół" Niechlów zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Naszej drużynie zabrakło trochę szczęścia i zgrania. Do tej pory odbyły się tylko 3 treningi, w dodatku na Orliku, przez co piłkarze Piasta Belęcin nie wiedzą w jakim stopniu mogą liczyć na swoich kolegów z drużyny. Aby lepiej poznać swoje umiejętności i nauczyć się grać z kolegami z drużyny potrzeba czasu, treningów oraz możliwości sprawdzenia się w meczach sparingowych. Dlatego nasi działacze starają się organizować spotkania towarzyskie. Jak na razie wszystkie mecze są rozgrywane na boiskach naszych rywali. O kolejnych spotkaniach będziemy na bieżąco informować w aktualnościach oraz na profilu Facebook'owym Piast Belęcin.